Opis
Serijo loparjev BOOM krasi eksplozivna moč, senzacionalen občutek ter inovativna Auxetic 2.0 konstrukcija. Head Boom MP, lažji lopar od različice Pro, je namenjen ambicioznim ter izkušenejšim igralcem, ki iščejo roki bolj prijazen ter hitrejši lopar brez izgube stabilnosti. Novost je tehnologija Hy-Bor, vrhunska mešanica materialov, ki se uporablja predvsem v visokotehnološki letalsko-vesoljski industriji in je dodana v grlo loparja za večjo stabilnost ter značilen, čvrst občutek ob udarcu. Graphene Inside tehnologija ojača okvir loparja na ključnih točkah, s tem pa pridobi močnejši in boljši odziv. Auxetic 2.0 konkstrukcija optimizira žogin “feedback” glede na lokacijo udarca. Odprta razporeditev stun 16×19 daje loparju odličen spin potencial.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 295 g |
|---|---|
| Velikost glave | 645 cm² – 100 in'' |
| Težišče | 315 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Dolžina | 685 mm – 27'' |
| Profil | 24/24/24 mm |
| Velikost ročaja | L1, L2, L3, L4 |
| Znamka | Head |
| Serija | Boom |










