Opis
Serijo loparjev BOOM krasi eksplozivna moč, senzacionalen občutek ter inovativna Auxetic 2.0 konstrukcija. Head Boom Pro, najtežji lopar v seriji, je namenjen izkušenim igralcem, ki iščejo večjo stabilnost zahvaljujoč večji teži. Novost je tehnologija Hy-Bor, vrhunska mešanica materialov, ki se uporablja predvsem v visokotehnološki letalsko-vesoljski industriji in je dodana v grlo loparja za večjo stabilnost ter značilen, čvrst občutek ob udarcu. Graphene Inside tehnologija ojača okvir loparja na ključnih točkah, s tem pa pridobi močnejši in boljši odziv. Auxetic 2.0 konkstrukcija optimizira žogin “feedback” glede na lokacijo udarca. Odprta razporeditev stun 16×19 daje loparju odličen spin potencial.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 310 g |
|---|---|
| Velikost glave | 630 cm² – 98 in'' |
| Težišče | 310 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Dolžina | 685 mm – 27'' |
| Profil | 22/22/22 mm |
| Velikost ročaja | L2, L3, L4 |
| Znamka | Head |
| Serija | Boom |











