Opis
JR 25 je odlična izbira za mlade igralce, ki že trenirajo tenis ali prehajajo na večji otroški lopar ter želijo kombinacijo lahkotnosti, stabilnosti in igralnosti.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 235g |
|---|---|
| Velikost glave | 630 cm² – 98 in'' |
| Težišče | 315 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Dolžina | 635 mm / 25" |
| Profil | 23/26/23 mm |
| Znamka | Babolat |
| Serija | Pure Aero |








