Opis
Otroški teniški lopar za otroke stare do 12 leta in visoke do 152cm. Narejen iz enakih materialov kot odrasli loparji. Za najbolj ambiciozne mlajše igralce tenisa.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 250 g |
|---|---|
| Velikost glave | 645 cm² – 100 in'' |
| Težišče | 325 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Dolžina | 660 mm – 26'' |
| Profil | 23/26/23 mm |
| Znamka | Babolat |
| Serija | Pure Aero |












