Opis
Power | ■■■■□
Control | ■■■■□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Control | ■■■■□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Lažji model iz kolekcije Pure Aero je popolna izbira za igralce, ki jim je všeč igralski občutek težjih različic, vendar si želijo več okretnosti in lažjega manevriranja. Primeren je tako za rekreativne kot tekmovalne igralce, še posebej pa za mlajše tenisače, ki prehajajo na odrasli lopar.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 270 g |
|---|---|
| Velikost glave | 645 cm² – 100 in'' |
| Težišče | 330 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Trdota | 65 |
| Dolžina | 685 mm – 27'' |
| Profil | 23/26/23 mm |
| Velikost ročaja | L0, L1, L2 |
| Znamka | Babolat |
| Serija | Pure Aero |









