Opis
Najlažji lopar iz kolekcije Pure Aero je namenjen vsem, ki imajo radi igralnost težjih dveh modelov, a si želijo okretnejši teniški lopar. Odlična izbira tudi za mlajše igralke in igralce tenisa, ki prehajate na prvi odrasli lopar. Enako kot pri težjih različicah ima tudi ta model manj upora zraka pri zamahu in izmahu ter bolj redko postavitev strun v sredini loparja. Posledično je lopar še okretnejši in odzivnejši kot njegov predhodnik. Priporočamo ga vsem, ki si želijo odlično kombinacijo odzivnosti, udobja, spin potenciala, in preciznosti vse skupaj v zelo lahki različici. Za to generacijo so pri Babolatu preoblikovali vrat loparja, ki je bolj aerodinamičen in omogoča malo hitrejši zamah skozi zrak, kar pomaga pri večji hitrosti in s tem boljšem spinu.
| Velikost glave | Teža | Težišče | Dolžina | Razporeditev strun | Profil | Stil | |
| 639cm2/99′ | 255g | 330mm | 685mm | 16/19 | 23/26/23mm | srednjedolg zamah | |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 255 g |
|---|---|
| Težišče | 330 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Trdota | 64 |
| Dolžina | 685 mm – 27'' |
| Profil | 23/26/23 mm |
| Velikost ročaja | L0, L1 |
| Znamka | Babolat |
| Serija | Pure Aero |











