Opis
Control | ■■■■□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Babolat je dodal novo poglavje v seriji loparjev Pure Strike 98 16×19!
Z novim modelom Babolat posodablja izredno priljubljeni lopar Pure Strike 16/19 z novo tehnologijo dodatnega dušenja udarca, hkrati pa ohranja izjemno igralnost prejšnjega modela. V primerjavi s predhodnikom ima novi Strike 16/19 malenkost večji swingweight, kar mu je dodatno povečalo stabilnost in moč, obenem pa bo dovolj hiter tudi za agresivne igralce, saj še vedno nudi izjemno kontrolo in natančnosti tudi pri najbolj polnih udarcih.
Z zadnje črte je občutek s tem loparjem izredno čvrst in udarci natančni. Ponuja vam velik spin potencial, skoraj tak kot pri Pure Drive-u, vendar z mehkejšim odzivom oz. boljšim stikom z žogo.
Tako kot prejšnja generacija ima tudi novi model t.i. Control Frame Technology, hibridno konstrukcijo okvirja, ki združi tako koristi kvadratnega okvirja (nadzor in občutek) kot eliptičnega (hitrost in dinamika).
Dodatne podrobnosti
| Teža | 305 g |
|---|---|
| Velikost glave | 632cm2/98' |
| Težišče | 315 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Trdota | 68 |
| Dolžina | 685 mm – 27'' |
| Profil | 21/23/21 mm |
| Velikost ročaja | L2 |
| Znamka | Babolat |
| Serija | Pure Strike |








