Opis
Serijo loparjev BOOM krasi eksplozivna moč, senzacionalen občutek ter inovativna Auxetic 2.0 konstrukcija. Head Boom TEAM , najlažji lopar v seriji, je namenjen začetnikom ter srednje dobrim igralcem, ki želijo izboljšati svojo igro ter iščejo kombinacijo moči ter udobja. Novost je tehnologija Hy-Bor, vrhunska mešanica materialov, ki se uporablja predvsem v visokotehnološki letalsko-vesoljski industriji in je dodana v grlo loparja za večjo stabilnost ter značilen, čvrst občutek ob udarcu. Zaradi večje glave bo lopar dopuščal več napak. Graphene Inside tehnologija ojača okvir loparja na ključnih točkah, s tem pa pridobi močnejši in boljši odziv. Auxetic 2.0 konkstrukcija optimizira žogin “feedback” glede na lokacijo udarca. Odprta razporeditev stun 16×19 daje loparju odličen spin potencial.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 260 g |
|---|---|
| Velikost glave | 690 cm² – 107 in'' |
| Težišče | 340 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Dolžina | 695 |
| Profil | 26mm |
| Velikost ročaja | L0, L1, L2 |
| Znamka | Head |
| Serija | Boom |






