Opis
Power | ■■■■□
Control | ■■■□□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Control | ■■■□□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Wilson Clash 100 Pro V3 Reverse prinaša enake zmogljivostne specifikacije kot standardna različica, a se ponaša z drznim infrared dizajnom in sodobnim videzom. Kot del priljubljene serije Clash, lopar združuje moč, kontrolo in doslednost z izjemno udobnim občutkom, ki je priljubljen med igralci vseh ravni.
Je idealen lopar za igralce, ki želijo kombinacijo hitrosti, nadzora in udobja, hkrati pa cenijo moderni dizajn in trajnostne materiale. Odličen je za igro od osnovne linije in pri mreži, saj nudi stabilnost, odzivnost in možnost preciznih zaključkov.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 320 g |
|---|---|
| Velikost glave | 645 cm² – 100 in'' |
| Težišče | 310 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 20 |
| Trdota | 57 |
| Dolžina | 686 mm |
| Profil | 24.5 mm |
| Velikost ročaja | L2, L3, L4 |









