Opis
Wilson je z novo izvedbo CLASH Junior 25 V3.0 izboljšal stabilnost loparja in dodal inovativno SI3D tehnologijo, ki je kombinirana s FortyFive tehnologijo. Ta kombinacija zagotavlja odlično ravnovesje med stabilnostjo in fleksibilnostjo, kar omogoča hitrejši zamah, večjo moč in boljšo rotacijo žoge.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 240 g |
|---|---|
| Velikost glave | 645 cm² – 100 in'' |
| Težišče | 305 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Dolžina | 635 mm / 25" |
| Profil | 23 mm |
| Znamka | Wilson |
| Serija | Clash |











