Opis
Ta otroški teniški lopar je idealna izbira za otroke, ki se tenisu posvečajo intenzivneje ali prehajajo v serijo večjih, močnejših loparjev. Primeren je za otroke do 12. leta starosti in približno do 152 cm višine.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 245g |
|---|---|
| Velikost glave | 645 cm² – 100 in'' |
| Težišče | 315 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Dolžina | 660 mm – 26'' |
| Profil | 24.5 mm |
| Znamka | Wilson |
| Serija | Clash |











