Opis
Power | ■■■■□
Control | ■■■□□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Control | ■■■□□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Wilson je s Pro Staff 97 Classic ustvaril lažji, hitrejši in še bolj odziven lopar, ki ohranja vse prednosti predhodnika, hkrati pa uvaja moderne tehnologije za napredne igralce. Primeren je za izkušene teniške igralce, ki iščejo kombinacijo preciznosti, okretnosti in stabilnosti.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 315 g |
|---|---|
| Velikost glave | 626 cm² – 97 in'' |
| Težišče | 310 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Trdota | 66 |
| Dolžina | 685 mm – 27'' |
| Profil | 21.5/21.5/21.5 mm |
| Velikost ročaja | L2, L3 |











