Opis
Power | ■■■■□
Control | ■■■■□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Control | ■■■■□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Z več kontrole kot katerikoli drug okvir v liniji Ultra je Ultra Pro (16×19) V4 namenjen naprednim igralcem, ki iščejo zmogljiv ter dovršen lopar. Lopar združuje značilno tanko geometrijo okvirja in uravnoteženost proti ročaju, poznano iz serije Pro Labs, z odprto (16×19) razporeditvijo strun, ki omogoča več spina ter večjo odzivnost pri udarcu . Je odlična izbira za igralce, ki pogosto trgajo strune in zahtevajo popolno kontrolo ter preciznost.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 305 g |
|---|---|
| Velikost glave | 625cm2/97' |
| Težišče | 315 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 19 |
| Trdota | 62 |
| Dolžina | 685 mm – 27'' |
| Profil | 20.6mm |
| Velikost ročaja | L2, L3 |
| Znamka | Wilson |
| Serija | Ultra |













