Opis
Power | ■■■■□
Control | ■■■□□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Control | ■■■□□
Comfort | ■■■□□
Spin | ■■■■□
Wilson Ultra 95 QZ V5, podpisni lopar Qinwen Zheng, je zasnovan za igralce, ki iščejo kombinacijo moči, natančnosti in hitro manevriranje po celem igrišču.
Ključne prednosti:
– Glava 95 in² (cca. 613 cm²) – zagotavlja natančen in povezan odziv ter dovolj moči za agresivno igro
– Click & Go bumper in grommet sistem – izboljšana vzdržljivost okvirja in zaščita pred poškodbami
– Dosledna proizvodnja – natančne specifikacije za zanesljivo zmogljivost vsakič, ko stopite na igrišče
– Okolju prijazna konstrukcija – Agiplast materiali zmanjšujejo vpliv na okolje
Dodatne podrobnosti
| Teža | 305 g |
|---|---|
| Velikost glave | 613 cm² – 95 in'' |
| Težišče | 340 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 20 |
| Trdota | 67 |
| Dolžina | 692 mm – 27.25'' |
| Profil | 22/22/22 mm |
| Velikost ročaja | L1, L2, L3 |
| Znamka | Wilson |
| Serija | Ultra |






