Opis
Yonex VCORE 100D z novo geometrijo okvirja je še odzivnejši in ima se boljši spin potencial. V primerjavi s 300g VCORE 100, je VORE 100D težji (305g) ter ima gostejšo razporeditev strun (16×20), kar zagotavlja večjo kontrolo in natančnost udarcev. Zaradi dodatne teže in vzorca je 100D bolj stabilen pri trših udarcih, medtem ko 100 omogoča hitrejši in bolj odziven zamah. Tudi pri tem modelu Yonex uporablja material Namd, zaradi katerega se lopar zvija manj in daje boljši občutek. Prav tako so pri Yonexu izboljšali aerodinamičnost okvirja loparja za še hitrejše udarce. Narejen prav za moderen tenis z veliko spina. Novost je tudi razširjen okvir loparja na točkah 2 in 10, ki poveča površino stika žoge z loparjem, zato bo lopar bolj stabilen. Druga novost je tudi tehnologija SIF Grommet, ki zmanjša trenje med struno in grommetom.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 305 g |
|---|---|
| Velikost glave | 645 cm² – 100 in'' |
| Težišče | 315 mm |
| Razporeditev strun | 16 x 20 |
| Trdota | 69 |
| Dolžina | 685 mm – 27'' |
| Profil | 24mmx26mmx23mm |
| Velikost ročaja | L2, L3 |
| Znamka | Yonex |
| Serija | Vcore |






